HAKKIMIZDA

Array

Sizin İçin Çalışıyoruz

Güneş elektrik enerjisi yatırımları için en doğru adres olan ROBA ENERJİ bir yerli markadır. Lisanssız ve lisanslı güneş ve  rüzgar enerjisi alanındaki pozisyonunda ROBA ENERJİ güneş elektrik enerjisi yatırımları için hizmet vermektedir.

Güneş enerjisi alanında ,Güneş Panelleri ve Rüzgar türbini kurulum amacıyla 2012 yılında kurulmuş olup, Akıl,Sinerji ve Güç birliği yaparak devam etmektedir.Özellikle sahip olduğu güneşlenme süresi ve güneş radyasyon değerleri düşünülürse ülkemizin çok ciddi bir potansiyele sahip olduğu aşikardır ve VAN ımız Türkiye GÜNEŞ başkentidir.Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek  hedefimizdir.

Vizyon Misyon ve Amaç

ROBA ENERJİ olarak amacımız, insanoğlunun günün her anında ve alanında ihtiyaç duyduğu enerjiyi, tükenebilir kaynaklar yerine, dünyamızın lambası, ısı ve ışık  kaynağı olan güneşten temin ederek,doğaya zarar vermeden üretimini sağlamaktır.

Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji kaynaklarının başında gelen güneş enerjisi ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz.

Neden Roba Enerji ?

Lisanslı ve lisanssız yatırımlarda ROBA ENERJİ  Solar kurulum alanının belirlenmesinden başlayıp, güneş enerji sisteminin kurulumundan sonraki izleme (monitoring) hizmetlerine kadar bütün süreçte tek muhatabınız ve en iyi destekçinizdir.Şebekeden bağımsız EV ve SULAMA  projelerinde ise son derecede deneyimli bir ekibe sahiptir.

 LAMBAMIZ  GÜNEŞ OLSUN…

Muhammed ÇAPAR
Şirket Yetkilisi
Hasret İLHAN
Sekreter
Muhammet Ertaş
Isıtma Sistemi Ustası
Hazar Taşhan
Pano Tasarım ve Montajcı
Muharrem SAĞOL
Solar Enerji Teknisyeni
Fırat ÇAPAR
Saha Şefi